قاره اخبار استقلال قرارداد مذاکرات استقلال

قاره: اخبار استقلال قرارداد مذاکرات استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اگر این تبعیض نیست،پس تبعیض چیست؟ / عباس عبدی

موضوع آقای سپنتا نیکنام، نماینده زرتشتی شهر یزد در شورای شهر آنجا کم‌کم در حال تبدیل شدن به یک مساله ریشه‌ای‌تر هست. به این معنا که مبنای حقوقی تصمیمات مه..

ادامه مطلب

نشانه بیانات بوش و اوباما ترامپ نبود / کاخ سفید

به دنبال انتقادهای همزمان باراک اوباما و جورج بوش از سیاست‌های دولت فعلی آمریکا، کاخ سفید در بیانیه‌ای مدعی شد که نشانه بیانات این دو رییس جمهور ساب..

ادامه مطلب

جزییات جلسه ۲ ساعته وزیرپیشنهادی علوم در دفتر عارف

یک عضو اصلاح‌طلب کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح جلسه اخیر خود و دو نماینده دیگر مجلس با گزینه پیشنهادی وزارت علوم گفت: غلامی گزینه..

ادامه مطلب

اسکن MRI از مغز کودک خطر اولیه ام اس را تشخیص می دهد

یافته های تازه نشان می دهد MRI مغز به تشخیص کودک در معرض ریسک بالای مبتلا شدن به ام اس قبل از بروز علائم کمک می کند.  اسکن MRI از مغز ..

ادامه مطلب

نگهداری از بیماران روانی به‌خاطر ارتباط پنهانی!

زنی متاهل به جرم برقراری ارتباط پنهانی با هم دانشگاهی اش به یک سال کار اضطراری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد. نگهداری از بیماران روانی به..

ادامه مطلب

گل‌محمدی و حسینی زوج طلایی فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند / آزادی

بازیکن جوان و تاثیرگذار تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید گل‌محمدی و حسینی زوج طلایی کشور عزیزمان ایران هستند که اگر روی هر نیمکتی بنشینند می‌توانند باعث م..

ادامه مطلب

واکنش پوتین به تیراندازی لاس‌وگاس

رئیس‌جمهوری روسیه در تصویر العمل به کشته شدن بیش از ۵۸ تن در یک حمله مسلحانه در لاس‌وگاس پیامی منتشر کرد. واکنش پوتین به تیراندازی لاس وگاس عبارات..

ادامه مطلب