قاره اخبار استقلال قرارداد مذاکرات استقلال

قاره: اخبار استقلال قرارداد مذاکرات استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شفر در جذب بازیکن وسواس داشت/ گرمی جام را حس می‌کنیم ، زمانی

عضو هیات مدیره کلوب استقلال می‌گوید وینفرد شفر در گزینش 40 نفر بازیکنی که جهت جذب به او معرفی شدند حساسیت و وسواس به خرج داد. 

شفر در جذب بازیکن وسواس داشت/ گرمی جام را حس می‌کنیم ، زمانی

زمانی: شفر در جذب بازیکن وسواس داشت/ گرمی جام را حس می کنیم

عبارات مهم : بازیکن

عضو هیات مدیره کلوب استقلال می گوید وینفرد شفر در گزینش 40 نفر بازیکنی که جهت جذب به او معرفی شدند حساسیت و وسواس به خرج داد.

به گزارش ایسنا، حسن زمانی، عضو هیات مدیره کلوب استقلال راجع به ی تحولات این تیم بعد از سپردن هدایت آبی پوشان پایتخت به وینفرد شفر، تصریح کرد: امروز با کمک خدا و با برتری که برابر ذوب آهن به دست بیاوریم می توانیم به رده سومی که آینده نگری کرده بودیم برسیم. تلاش می کنیم با برتری برابر ذوب آهن و افزایش به رده سوم خود را به حریفان بعدی مان زیاد نشان دهیم.

زمانی راجع به افزایش استقلال به فینال جام حذفی، گفت : ما گرمی این جام را در دستان خود حس می کنیم. فکر می کنم تنها بدشانسی می تواند کاری کند که جام حذفی را از دست بدهیم.

شفر در جذب بازیکن وسواس داشت/ گرمی جام را حس می‌کنیم ، زمانی

او در پاسخ به این پرسش که در صورت نایب قهرمانی در جام حذفی امکان تمدید قرارداد با شفر وجود دارد یا خیر؟ گفت : خیر. این گونه نیست. ما از شفر و عملکردش راضی هستیم. تحولی که شفر در تیم استقلال ایجاد کرد جهت خودمان نیز قابل آینده نگری نبود. من احساس می کردم که چنین تحولاتی صورت بگیرد ولی از تاثیرگذاری شفر روی تیم ما زیاد از چیزی بود که حتی من فکر می کردم. خیال هواداران مان قطعا راحت باشد که جام حذفی سهم استقلال است.

عضو هیات مدیره استقلال راجع به اظهار نظر مدیرعامل این تیم مبنی بر این که شرط تمدید قرارداد با شفر کسب یک جام هست، توضیح داد: نه. نمی شود این طور گفت . به هر حال ما جام کلوب های آسیا را پیش رو داریم که قطعا شفر برنامه های را جهت این مسابقه های خواهد داشت. جام حذفی نیز به یک قدمی اش رسیده ایم و ان شاء الله بعد از فتح آن، آن را به هواداران هدیه خواهیم کرد.

عضو هیات مدیره کلوب استقلال می‌گوید وینفرد شفر در گزینش 40 نفر بازیکنی که جهت جذب به او معرفی شدند حساسیت و وسواس به خرج داد. 

زمانی در ادامه صحبت های خود راجع به جذب هافبک هجومی مدنظر استقلالی ها که امروز (یکشنبه) به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد، گفت : اگر بررسی ها و آزمون های پزشکی این بازیکن موفقیت آمیز باشد، قطعا با او قرارداد امضا خواهیم کرد.

او راجع به ی به طول انجامیدن جذب یک بازیکن خارجی به وسیله کلوب استقلال، ادامه داد: بازیکنان زیادی یعنی حدود 40 نفر به شفر معرفی شدند، ولی ایشان وسواس زیادی جهت جذب بازیکن داشتند که شفر از بین اینها گزینش می کرد که به نظر من روش خوبی بود. اگر قرار بود ما جهت جذب بازیکن هزینه کنیم حداقل بازیکنی باشد که ارزشش را داشته باشد.

عضو هیات مدیره استقلال راجع به ناراحتی شفر از حضور دلالان و مدیر برنامه های غیر قانونی، تصریح کرد: تعدادی از دلالان که همان بهتر است نام دلال را بگذاریم لیکن آنها نام مدیر برنامه را خراب کرده اند، منافع ملی و کشور جهت ارزش اهمیتی نداشت. ما می دانیم که آنها خیلی جاها خرابکاری انجام می دهند و کلوب به همین جهت با آنها برخورد خواهد کرد.

شفر در جذب بازیکن وسواس داشت/ گرمی جام را حس می‌کنیم ، زمانی

زمانی راجع به مهدی قائدی، گفت : حال قائدی خوب است و امیدواریم هر چه سریعتر بتوانیم او را به پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته کنیم. ان شاء الله بتواند درمانش را ادامه دهد و چون جوان است بتواند خودش را به ادامه مسابقه های و همراهی با تیم برساند.

او هم چنین در ادامه صحبت های خود راجع به برخورد با قائدی، ادامه داد: چیزی که جهت قائدی اتفاق افتاده است مورد تایید ما نیست. به همین علت ما جهت برنامه های خود چنین اجازه هایی را به جوانان نخواهیم داد. آنها سرمایه های ما هستند. نباید به آسانی بگذاریم که تحت چنین شرایط خاصی آنها به خطر بیافتند.

عضو هیات مدیره کلوب استقلال می‌گوید وینفرد شفر در گزینش 40 نفر بازیکنی که جهت جذب به او معرفی شدند حساسیت و وسواس به خرج داد. 

عضو هیات مدیره استقلال در آخر صحبت های خود، افزود: این هفته جلسه هیات مدیره خواهیم داشت و قطعا راجع به این مساله صحبت خواهیم کرد و مسائلی مطرح خواهد شد که راجع به آنها تصمیم گیری خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: بازیکن | برنامه | استقلال | قرارداد | استقلال | بازیکنان | نظر استقلالی ها | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs