قاره اخبار استقلال قرارداد مذاکرات استقلال

قاره: اخبار استقلال قرارداد مذاکرات استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی از23عضوتیم ملی فرانیه 15نفر افریقایی و8نفر آسیایی هستند،پس… / نامه سردارنقدی به معصومه ابتکار

سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه ای به معاون امور زنان و خانواده مدیر جمهور، ضمن ارسال تصویری از تیم ملی فرانسه که عمدتاً با

از23عضوتیم ملی فرانیه 15نفر افریقایی و8نفر آسیایی هستند،پس... / نامه سردارنقدی به معصومه ابتکار

نامه سردارنقدی به معصومه ابتکار:از23عضوتیم ملی فرانیه 15نفر افریقایی و8نفر آسیایی هستند،پس…

عبارات مهم : جمعیت

سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه ای به معاون امور زنان و خانواده مدیر جمهور، ضمن ارسال تصویری از تیم ملی فرانسه که عمدتاً با هویت آفریقایی هستند، این عوض کردن ترکیب را نتیجه پیاده سازی سیاست های سبک زندگی غربی و حیا ستیزانه در نحوه برخورد با مسئله زن و خانواده دانسته و از وی خواسته هست، با عبرت گرفتن از این حوادث مانع حریم شکنی های خانواده ستیز در جامعه ایرانی شود.

از23عضوتیم ملی فرانیه 15نفر افریقایی و8نفر آسیایی هستند،پس… / نامه سردارنقدی به معصومه ابتکار

در نامه سردار نقدی به زن معصومه ابتکار آمده است: با احترام و تبریک میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) به پیوست تصویر تیم ملی فوتبال فرانسه که قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شد ارسال می شود. همان طور که مستحضر هستید تیم ملی هر کشور نماد هویت ملی و معرف ریشه های تاریخی و نماد جامعه آن کشور هست. آیا شما در این تصویر هویت آفریقایی را مشاهده می کنید یا هویت فرانسوی و نژاد اروپایی را می بینید؟ از ۲۳ بازیکن این تیم ۱۵ نفر آفریقایی تبار و بقیه هم نفراتی آسیایی تبار هستند. در بسکتبال فرانسه وضع از این هم بدتر هست. آنجا از ۱۲ عضوتیم ملی بسکتبال ۱۰ نفر سیاه پوست آفریقایی هستند.

این تصویرهای که منعکس کننده واقعیت اجتماعی امروزه کشور فرانسه هستند و توجه صاحب نظران را به خود جلب کرده، نیازمند مطالعه و بررسی عمیق علمی و جامعه شناسانه هست. واقعیت این است که جمعیت بومی فرانسه در حال انقراض است و آن ها ناگزیر به واردات نیروی انسانی از خارج کشورشان هستند.

سیاست های تشویقی و جایزه های مالی بزرگ دولت فرانسه جهت فرزند آوری و حفظ خانواده هم نتوانسته این نقیصه را جبران کند. این واقعیت بروز یافته در تیم های ملی ورزشی فرانسه نتیجه پیاده سازی سیاست های فرهنگی اروپا و سبک زندگی غربی هست. این ترکیب آفریقایی با نام و نشان فرانسوی که در جلوی چشم جهانیان هست، محصول پیاده سازی سیاست های حیاستیزانه، ضدحجاب و میدان دادن به ترویج فساد اخلاقی در کتاب، سینما، تئاتر، موسیقی و به خاص مطبوعات و رسانه ها و اینترنت است و پیاده سازی نظر های غربی در نحوه برخورد با مسئله زن و خانواده هست. این اوضاع حاصل تنزل زن از مقام ارجمند مادری و مربی گری به خیابان گردی و تظاهر هست. این سرانجام ترغیب زنان به حضور در محیط های فاسد و غیراخلاقی به جای دغدغه مندی نسبت به گرم نگه داشتن کانون خانواده است.

سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه ای به معاون امور زنان و خانواده مدیر جمهور، ضمن ارسال تصویری از تیم ملی فرانسه که عمدتاً با

واقعیت غیرقابل انکار این است که سبک زندگی غربی و گسترش اباحه گری و حیاستیزی، رشد منفی جمعیت در اکثر قریب به اتفاق کشور های اروپایی را به دنبال داشته است و به خاطر جبران این مسئله و برقراری تعادل جمعیت این کشور ها مجبور به واردات نیروی انسانی از آفریقا و آسیا هستند آیا که اگر این کار را نکنند هر سال بخشی از جمعیت آن ها کاسته می شود و باید تعدادی از کارخانه ها، مدارس، تیم های ورزشی و دانشگاه های خود را تعطیل و منزل ها را بلااستفاده رها کنند. به عبارت دیگر اگر این کشور ها نسبت به واردات نیروی انسانی مبادرت نکنند، در چند دهه آینده به مناطقی بیابانی بدون سکنه تبدیل می شوند.

علت دیگر این اوضاع تیم های ورزشی آن است که با رواج هرزگی و فساد، دیگر جوان های فرانسوی الاصل حال تن دادن به تمرینات سخت و آمادگی جهت مبارزه ملی در ورزش را ندارند و ترجیح می دهند به عیش و عشرتشان مشغول باشند. شاید کشور های اروپایی با واردات نیروی انسانی بتوانند مسئله اقتصاد و جمعیت را حل کنند، ولی هویت ملی را چطور؟ در صورت ادامه این روند تا چند دهه و حداکثر تا یک قرن دیگر باید نژاد اروپایی را در موزه ها جست وجو کرد. با استمرار این اوضاع عراقی ها و مردم شبه قاره هند وارث سرزمین انگلستان و مردم کشور های مرکز و شمال آفریقا مالکان آینده فرانسه و هلند و بلژیک خواهند بود و آلمان را ترک ها به ارث خواهند برد.

به خاطر داریم که در دی ماه گذشته زن ترزا می، نخست وزیر انگلستان وزارتخانه جدیدی تأسیس و زن تریسی کراوچ را به سمت وزیر تنهایی منصوب کرد. نخست وزیر انگلیس در توضیح علت این اقدام گفت: ما باید با نتیجه های تلخ زندگی مدرن برخورد کنیم. او گزارش داد که ۹ میلیون نفر از جمعیت انگلستان به صورت مجردی زندگی می کنند و این زندگی عواقب دردناک روانی را جهت آن ها به دنبال داشته هست. این واقعیت شوم که نخست وزیر انگلیس از آن به عنوان «واقعیت تلخ زندگی مدرن» یاد می کند نتیجه پیاده سازی سبک زندگی غربی و رواج فساد و ابتذال و بی حیایی در میان جامعه است.

از23عضوتیم ملی فرانیه 15نفر افریقایی و8نفر آسیایی هستند،پس… / نامه سردارنقدی به معصومه ابتکار

هر جامعه و انسان خردمندی باید از این واقعیت های دلواپس کننده که روند انحطاط پرشتاب جوامع غربی را رقم زده است عبرت بگیرد. ولی متأسفانه این روز ها شاهد آن هستیم که در کشور ما هم عده ای به جای عبرت گیری از راه پیموده شده است و به بن بست رسیده اروپا و امریکا به تبعیت از هجوم گسترده رسانه های غربی به ارزش های اسلامی، مروج سبک زندگی غربی شده است اند و هجوم سنگینی را علیه حجاب شروع کرده اند و با ایجاد دغدغه های کاذب و نیاز های جعلی جهت زنان و تلاش جهت کشاندن آن ها به جا هایی که کرامت آن ها را خدشه دار می کند حمله به زندگی عفیفانه بانوان را پیشه خود ساخته اند.

بدون شک اگر به پیروی از این خواسته های نامشروع و خانمان برانداز تن در دهیم نتیجه ای جز این نخواهد داشت که چند دهه دیگر ترکیب تیم ملی کشور عزیزمان ایران هم غالباً از اهالی هند و پاکستان و افغانستان باشند. اگر به دور و بر خودمان هم نگاهی بیندازیم با اثرگذاری شبکه های مبتذل ماهواره ای و اینترنت فاسد روی بعضی از اقشار و دنباله روی آن ها از سبک زندگی غربی، چنین آثاری به تدریج در میان اقشار تأثیرپذیر از فرهنگ غرب در حال ظهور است.

سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه ای به معاون امور زنان و خانواده مدیر جمهور، ضمن ارسال تصویری از تیم ملی فرانسه که عمدتاً با

افزایش آمار طلاق و بعضی جنایت های دلخراش نمونه هایی از نتیجه های نزدیک شدن به فرهنگ غربی هست. از سرکار که سکاندار مسئولیت خطیر امور زنان و خانواده در کشور هستید انتظار می رود با بیان این درس ها و اصلاح برنامه ها بر اساس این عبرت های تاریخی که امروز پیش روی ماست قاطعانه مانع این حریم شکنی های خانواده ستیز شوید و خدای ناکرده در رقم زدن چنین سرانجام ننگینی جهت کشور عزیزمان ایران عزیز سهیم نباشید.

روزنامه جوان

واژه های کلیدی: جمعیت | زندگی | فرانسه | خانواده | آفریقایی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs